Küp Şeker Örgü Modeli İle Tunus İşi Battaniye Yapılışı

Küp Şeker Örgü Modeli İle Tunus İşi Battaniye Yapılışı

Küp Şeker Örgü Modeli İle Tunus İşi Battaniye Yapılışı
Küp şeker örgü modeli ile tunus işi battaniye yapımı sitemizdedir. Tığ işi ya da şiş ile battaniye gerçekleştirme isteyenler küp şeker örgü modelini deneyebilirler.
Tunus işi sevenler amacıyla paylaşmış olduğumuz bu numune ile battaniyeler yapabilirsiniz. Bu modeli hem tığ hemde şiş ile yapabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz videolar ile tunus işi battaniye modelinin nasıl yapıldığını sizlere göstermeye çalıştık. Örgü biliyorsanız videoları izledikten sonra küp şeker örgü modeli ile battaniyenin nasıl yapıldığını göreceksiniz.
Tunus işi yelek, hırka, bebek battaniyesi, patik ve bere dışında battaniyeler de yapılmaktadır. Tunus işi sevenler bugünümüzde sayı olarak bayağı fazladır. Ülkemizde de Tunus işini tercih edenlerin adedi gerektiğince fazla. Çok güzel bir örgü modeli olan küp şeker örgü modeli Tunus işi ile yapıldığı vakit daha bir güzel görünüyor. Şimdi örgü battaniye yapımı arayanlar bu modelin nasıl yapıldığının videosuna göz atsınlar. İlk evvelce Türkçe videolu olarak battaniye yapılışını paylaştık. Sonraki 2 video ise yabancı videolardır. Onları da izlerseniz nasıl yapıldığı ile ilgili düşünce sahibi olabilirsiniz,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.